Експерти визначили сім нових чудес світу

Дата публікації
Перегляди
4190
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Офіційне затвердження нового статусу фіналістів конкурсу на 7 нових див світу відбудеться на початку 2012 року.

Завершився всесвітній конкурс на визначення семи нових див світу, в якому брали участь більш ніж 220 країн протягом останніх чотирьох років. Організатори конкурсу оголосили попередні результати, які будуть перевірені та остаточно підтверджені на початку 2012 року.

Читайте детальніше Названо 7 нових див світу

Після завершення попереднього підрахунку голосів, до 7 нових див світу увійшли Джунглі Амазонії (найбільший тропічний лісовий масив у світі), бухта Халонг у В'єтнамі (до бухти у Тонкінській затоці Південно-китайського моря входять понад 3 тисячі островів), унікальний комплекс водоспадів Ігуасу на кордоні Аргентини і Бразилії, найбільший острів Південної Кореї Чеджу (вулканічного походження із згаслим вулканом заввишки 1950 метрів), національний парк Комодо в Індонезії (єдине місце на Землі, де живуть унікальні нащадки динозаврів, комодоські варани чи дракони), найдовша підземна річка в світі Пуерто Принцеса на Філіппінах, Столова гора у ПАР.

Не виключено, що сімка фіналістів після остаточної перевірки ще може змінитися. Загалом до фіналу, з яких обиралися Топ-7, увійшли 28 місць світу, серед яких, зокрема, Мертве море (Ізраїль), Гранд Каньйон (США) і Галапагоські острови.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4190
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація