Штрафи для "крутих" водіїв зростуть до 51 тисячі гривень

Дата публікації
Перегляди
6266
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Штрафи для "крутих" водіїв зростуть до 51 тисячі гривень

Депутати збираються знову посилити покарання порушникам ПДР / Фото: Сегодня

Рада розгляне низку законопроектів, які покликані посилити відповідальність за порушення ПДР.

Наступного пленарного тижня Верховна рада розгляне кілька законопроектів, які можуть суттєво ускладнити життя порушників правил дорожнього руху.

Насамперед депутати збираються посилити покарання за незаконне встановлення на авто проблискових маячків і сигналів-"крякалок". Причому радикально - з 850 гривень одразу до 42,5 – 51 тисячі, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Закон чітко обмежує коло людей, які мають право користуватися спецсигналами. А якщо не допоможе підняття штрафу в 50 разів, збільшимо ще", - розповів газеті автор законопроекту Валерій Писаренко.

Друге "транспортне" нововведення - посилення відповідальності за їзду напідпитку. Зараз за подібне порушення українцям загрожує штраф від 2550 до 3400 гривень, позбавлення водійських прав строком до трьох років, 40-60 годин громадських робіт або 15 діб арешту.

Якщо ж буде ухвалено новий законопроект, водіння в стані сп'яніння обійдеться в 6800-7650 гривень, прав будуть позбавляти на 4 роки, а якщо порушення буде вчинене повторно, водія зможуть на півроку посадити до в'язниці.

Ще один законопроект авторства екс-глави МВС Анатолія Могильова підвищує відповідальність за рух по спеціальній смузі, відведеній для "маршрутних транспортних засобів".

Рада також має намір посилити відповідальність за порушення при перетині залізничних переїздів.

Читайте також:

Скільки і за що доведеться заплатити у ДАІ. Список платних послуг

ДАІ назвала 12 причин для зупинки авто

Водії vs даїшники: найгучніші ВІДЕО-ВІЙНИ НА ДОРОГАХ

Визначено Топ-5 найбільш аварійних місць Києва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6266
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація