Визначено Топ-5 найбільш аварійних місць Києва

Найбільш небезпечними для водіїв у столиці є великі перехрестя та з'їзди з мостів, особливо у вечірні години "пік".

У Києві визначили Топ-5 найбільш аварійних місць. Найчастіше ДТП в столиці стаються у вечірні години "пік" і по п'ятницях, коли найбільш напружений трафік.

Найбільш аварійні ділянки Києва - Московський міст, проспект Ватутіна, в'їзд на міст Патона з розв'язки на Лівому березі, а також перетин проспекту Перемоги та вул. Борщагівської (біля Повітрофлотського мосту) і розв'язка біля станції метро "Осокорки" перед Південним мостом.

РЕЙТИНГ ГОЛОВНИХ ЗАТОРІВ КИЄВА

Як з'ясувала газета "Сегодня", для підвищеної аварійності в цих місцях є свої причини. Так, на пр. Ватутіна аварії стаються через велику швидкість. До того ж міст є транзитним - через нього проїжджають великі фури.

На сусідньому Московському мосту, який також потрапив до рейтингу, і є продовженням Ватутіна, аварії виникають через вузькі смуги руху.

Аварії при в'їзді на міст Патона трапляються через те, що по ньому на великій швидкості мчать машини, і в цей момент в потік в'їжджають автомобілі з розв'язки. Утім, нова "підкова", яку обіцяють добудувати в цьому місці до травня 2012 року, як раз має вирішити цю проблему.

Подібна ситуація і на "Осокорках". Потік машин з'їжджає з розв'язки на пр. Бажана, по якому на великій швидкості мчать авто, через що часто стаються зіткнення. Експерти кажуть: знижувати швидкість дозволять світлофори, але тоді заторів стане більше.

Щоб уникнути аварій, експерти радять планувати свої маршрути так, щоб не потрапляти в "аварійні зони" у вечірні години "пік" і по п'ятницях, коли найбільша імовірність ДТП.

"Аварії стаються на найбільш напружених трасах, якими їдуть в години "пік" на роботу і з роботи. Щоб не потрапити в аварію, я б радив так планувати свій маршрут, щоб виключити з нього ці траси в годину "пік", наприклад, перенести початок робочого дня з 8.00 на 7.00, а ввечері їхати пізніше або раніше", - сказав експерт з перевезень Богдан Аганін .

За статистикою, найбільш небезпечні місця - великі перехрестя, з'їзди з магістралей і мостів, а дрібні і незначні зіткнення стаються на мостах, коли машини довго рухаються на вузькій ділянці дороги.

Читайте також:

Складено рейтинг головних заторів Києва в годину "пік"

Киянам заборонять їздити містом на власних авто

Вчені винайшли сенсаційну технологію, яка запобігає ДТП

Складено рейтинг найбільш небезпечних доріг України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: