Націоналісти виведуть на вулиці Москви до 10 тисяч людей

"Російський марш - за російську імперію" пройде в Москві з нагоди святкування Дня народної єдності.

Російські націоналісти проведуть 4 листопада в Москві масові акції з нагоди святкування Дня народної єдності. Вони пообіцяли вивести на вулицю до десяти тисяч людей.

Ранкова акція дістала назву "Російський марш - за російську імперію", щоб її не сплутали з просто "Російським маршем". Проходить вона в тому ж місці - в Мар'їно.

Частина націоналістичних рухів вирішила провести окремий марш, оскільки їх категорично не влаштував склад організаторів основного маршу. Розкол стався ще кілька тижнів тому, коли з'ясувалося, що в оргкомітет "Російського маршу" увійшов Олексій Навальний, а на мітингу під назвою "Досить годувати Кавказ" виступив ліберальний політик Володимир Мілов.

Не подобаються ідеологам ранкового маршу і деякі лідери націоналістів - перш за все Олександр Бєлов, Володимир Тор і Дмитро Дьомушкін. Їм дорікають і в союзі з лібералами, і в сепаратизмі - це відноситься до закликів відокремити Кавказ.

Основна ж частина "Російського маршу" розпочнеться о 13 годині. Провести його в центрі націоналістам міська влада знову не дозволила, санкціонувавши проведення акції лише на околиці Москви.

Учасники заходу пройдуть ходою від станції метро Любліно до Братиславської, а закінчиться все мітингом-концертом. Цього разу націоналістичні організації вирішили відмовитися від своїх символік та проведуть ходу під єдиним імперським прапором.

Також націоналісти мають намір провести акції "Російський марш" більш ніж у трьох десятках російських міст.

У зв'язку зі святкуванням Дня народної єдності в Москві в п'ятницю буде обмежено рух транспорту на деяких ділянках.

Читайте також:

У Москві відтворюють парад 1941 року на Красній площі. ФОТО

Росіяни хочуть повернути в паспорт графу "національність"

Україна стала притулком для російських неонацистів

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: