Націоналісти виведуть на вулиці Москви до 10 тисяч людей

Націоналісти виведуть на вулиці Москви до 10 тисяч людей

Російський марш. Архівне фото / Фото: AFP

"Російський марш - за російську імперію" пройде в Москві з нагоди святкування Дня народної єдності.

Російські націоналісти проведуть 4 листопада в Москві масові акції з нагоди святкування Дня народної єдності. Вони пообіцяли вивести на вулицю до десяти тисяч людей.

Ранкова акція дістала назву "Російський марш - за російську імперію", щоб її не сплутали з просто "Російським маршем". Проходить вона в тому ж місці - в Мар'їно.

Частина націоналістичних рухів вирішила провести окремий марш, оскільки їх категорично не влаштував склад організаторів основного маршу. Розкол стався ще кілька тижнів тому, коли з'ясувалося, що в оргкомітет "Російського маршу" увійшов Олексій Навальний, а на мітингу під назвою "Досить годувати Кавказ" виступив ліберальний політик Володимир Мілов.

Не подобаються ідеологам ранкового маршу і деякі лідери націоналістів - перш за все Олександр Бєлов, Володимир Тор і Дмитро Дьомушкін. Їм дорікають і в союзі з лібералами, і в сепаратизмі - це відноситься до закликів відокремити Кавказ.

Основна ж частина "Російського маршу" розпочнеться о 13 годині. Провести його в центрі націоналістам міська влада знову не дозволила, санкціонувавши проведення акції лише на околиці Москви.

Учасники заходу пройдуть ходою від станції метро Любліно до Братиславської, а закінчиться все мітингом-концертом. Цього разу націоналістичні організації вирішили відмовитися від своїх символік та проведуть ходу під єдиним імперським прапором.

Також націоналісти мають намір провести акції "Російський марш" більш ніж у трьох десятках російських міст.

У зв'язку зі святкуванням Дня народної єдності в Москві в п'ятницю буде обмежено рух транспорту на деяких ділянках.

Читайте також:

У Москві відтворюють парад 1941 року на Красній площі. ФОТО

Росіяни хочуть повернути в паспорт графу "національність"

Україна стала притулком для російських неонацистів

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація