Що робили Янукович, Азаров і Литвин, коли Юлю саджали

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber

11 жовтня, коли екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко "дали" сім років позбавлення волі, українська влада займалась суто поточними справами.

У вівторок, 11 жовтня, суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв оголосив вирок у "газовій справі" та засудив екс-прем'єрку Юлію Тимошенко до позбавлення волі на 7 років та відшкодування 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України". Під час та після оголошення вироку Тимошенко на Хрещатику відбувались жорсткі сутички між "Беркутом" та прихильниками екс-прем’єрки.

Цього ж дня президент України Віктор Янукович провів прес-конференцію з президентом Словенії Данилом Тюрком, під час якої назвав справу Тимошенко "прикрим випадком" та визнав, що вирок Тимошенко закриває шлях в Європу.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 11 жовтня відвідав Центр зайнятості Києво-Святошинського району в Києві та взяв участь у семінарі з питань легалізації зайнятості і заробітної плати.

Голова Верховної ради Володимир Литвин відвідав Львів з робочим візитом, під час якого він оглянув будівництво нового терминалу міжнародного аеропорту "Львів" та взяв участь у святкуванні з нагоди 350-річчя заснування Львівського національного університета імені Івана Франка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація