"Шериф" 2:0 "Динамо". Фотозвіт

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва програло молдованам і опустилось на останнє місце у групі E.

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва програло "Шерифу" у Тирасполі і опустилось на останнє місце у групі E. / © daylife.com

Роздратований Олег Гусєв ("Динамо") / © daylife.com

"Шериф" святкує перемогу / © daylife.com

Господарі повели в рахунку після курйозного голу. Денис Бойко вибивав м'яч і потрапив у спину Єрохіну. Від гравця "Шерифа" м'яч полетів у ворота. / © daylife.com

Волков ("Шериф") перелітає через Єременко ("Динамо") / © daylife.com

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва поступилось молдовському "Шерифу" з рахунком 0:2 і опустилось на останнє місце у групі E. / © daylife.com

Артем Мілевський ("Динамо") і Важа Тархнішвілі ("Шериф") ведуть боротьбу за м’яч / © daylife.com

У Тирасполі відбувся матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Шериф" - "Динамо". / © daylife.com

Мірослав Зелінка показує Андрію Шевченку жовту картку. / © daylife.com

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва знову осоромилось на всю Європу. / © daylife.com

Кияни програли молдованам і опустились на останнє місце у групі E. / © daylife.com

У Тирасполі відбувся матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Шериф" - "Динамо".

"Динамо" під керівництвом Валерія Газзаєва поступилось молдовському "Шерифу" з рахунком 0:2 і опустилось на останнє місце у групі E.

"Шериф" повів у рахунку після курйозного голу на 8-й хвилині гри, а на 37-й хвилині гри Джиммі Франса реалізував пенальті.

У Тирасполі відбувся матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Шериф" - "Динамо".
Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie