Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" працює над новим комедійним серіалом "Рідня"

"1+1" працює над новим комедійним серіалом "Рідня"

Прем’єра нового серіалу відбудеться вже у новому телесезоні.

"1+1" знімає новий комедійний серіал "Рідня", прем'єра якого запланована у новому телесезоні.

Одну з головних ролей у проєкті виконає Клавдія Дрозд, зірка драми "Найгірша подруга" весняної серіальної лінійки каналу. Над виробництвом продукту на замовлення "1+1" працює компанія "SPACE Production". Знімання ведуться з дотриманням нових вимог роботи знімальних груп в умовах адаптивного карантину.

Серіал "Рідня" на 1+1_3
пресслужба каналу "1+1"

За сюжетом, головний герой Артем повертається до рідного маленького містечка після 10 років життя у столиці. За весь час він жодного разу не навідував родину та кохану дівчину, яку колись обіцяв забрати до столиці. Тепер Артем приїхав на батьківщину за завданням шефа, який хоче на місці будинку культури звести торговельний центр.

Серіал "Рідня" на 1+1_2
пресслужба каналу "1+1"

У рідному містечку на головного героя чекають безліч пригод та випробувань, зустрічі із сім’єю, друзями та першим коханням, а також переосмислення життєвих пріоритетів та справжніх цінностей.

Серіал "Рідня" на 1+1_1
пресслужба каналу "1+1"

У проєкті "Рідня" знімаються актори Інна Приходько, Євген Ламах, Олена Узлюк, Гаврило Федотов, Валерій Астахов, Олексій Череватенко, Леся Самаєва, Олексій Смолка, Олена Оларь, Катерина Кістень та інші.

Продюсерами серіалу від каналу "1+1" виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від "SPACE Production" - Дар'я Легоні-Фіалко та Катерина Ласкарі. Режисер-постановник - Сергій Щербин, оператор-постановник - Богдан Якименко.

Прем’єра нового серіалу "Рідня" відбудеться на "1+1" вже у новому телесезоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції