Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#22PushUpChallenge. Падалко, Леончук та Анатоліч відтиснулися у прямому ефірі 22 рази

Ведучі каналу "1+1" долучилися до популярного нині флешмобу.

Сьогодні під час ранкового шоу "Сніданок з 1+1" ведучі Анатолій Анатоліч, Марина Леончук та Марічка Падалко долучилися до флешмобу #22PushUpChallenge.

Зірки каналу отримали естафету від Соломії Вітвіцької, та мусили відтиснутися 22 рази. Як пояснили ведучі, челендж є дуже важливим, оскільки  присвячений нашим військовим

"Він присвячений військовим - хлопцям, які страждають на посттравматичний синдром, повертаючись з війни. Ідея полягає в тому, що не треба опускати руки. І те, що допомагає хлопцям відновитися, повернувшись з війни, –це якраз саме спорт", - пояснила Марічка Падалко.

Після цього ведучі без зупинки відтиснулися 22 рази, а Марічка зробила навіть 23 відтискання. Потім ведучі передали естафету своїм колегам – Людмилі Барбір, Руслану Сенічкіну та Святославу Гринчуку.

Нагадаємо, до України дістався флешмоб #Pushupchallenge – кожен з його учасників має кожного дня робити по 22 відтискання. Знімати свої вправи на відео почали у США, аби привернути увагу до проблем ветеранів, які повертаються додому після війни із посттравматичним синдромом. За статистикою, щодня 22 з них накладають на себе руки.

Відео Ведучі "Сніданку" і Марічка Падалко приєдналися до 22PuchupChallenge

Залиште свій коментар

Вибір редакції