52-річний Антін Мухарський одружився

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
52-річний Антін Мухарський одружився

Фото: facebook.com/AntinMykharskyi

Обраницею артиста стала 33-річна мистецтвознавчиня.

Український телеведучий, актор та письменник Антін Мухарський одружився.

Так обраницею 52-річного артиста стала на 20 років молодша за нього мистецтвознавчиня Єлизавета Бельська, з якою він разом вже впродовж шести років.

Примітно, що познайомилася пара ще 2011 року, ще коли  Антін перебував у шлюбі зі Сніжаною Єгоровою, однак зустрічатися почали лише в 2014 році.

Фото: facebook.com/AntinMykharskyi

У програмі "Зірковий шлях" артист зізнався, що саме Єлизавета допомогла йому впоратися з депресією після скандального розлучення з колишньою дружиною.

Мухарський розповів, що вони з Єлизаветою кілька років тому повінчалися в Україні, а от розписалися в Туреччині цього року.

Насправді наш шлюб укладався на небесах. Тому що ми перше, що зробили — обвінчались. А тільки в цьому році офіційно стали чоловіком і дружиною

зауважив артист

За словами музиканта подружжя не планує дітей, а хоче присвятити життя одне одному.

Мені не потрібні діти для щастя. Ми такі мандрівні українські художники, яким хочеться бути разом, влаштовувати якісь романтичні подорожі, пригоди, гастролі закордонні. І дійсно присвячувати весь час одне одному

пояснив актор

Нагадаємо, Антін Мухарський був дев'ять років одружений зі Сніжаною Єгоровою, з якою мав трьох спільних дітей. 2015 року подружжя розлучилося, проте розрив дався їм нелегко. Колишні публічно з'ясовували стосунки. Зокрема Мухарський звинувачував Єгорову у тому, що вона не дає йому бачитися з дітьми, а вона його в несплаті аліментів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація