Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
82-річного Олега Табакова екстрено прооперували – ЗМІ

Операція знадобилася через непрохідність у артиста верхніх дихальних шляхів.

Стан 82-річного актора Олега Табакова, якого декілька днів тому госпіталізували, лишається стабільно важким.

Нещодавно артист переніс екстрену операцію - трахеотомію. Втручання хірургів знадобилося через непрохідність у Табакова верхніх дихальних шляхів. Зараз актор підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Про операцію артиста розповів хірург і заввідділення екстреної та загальної хірургії Європейського медичного центру Володимир Кан.

"Трахеостомія - безсумнівно, це операція. Робиться вона у тих випадках, коли у пацієнта відбувається непрохідність верхніх дихальних шляхів. У разі запалення легенів виникає набряк легеневої тканини, скорочується площа дихальної поверхні. Відповідно, виникає картина дихальної недостатності. Людина самостійно не може забезпечити себе киснем, тому що легені заблоковані набряком. У таких випадках її переводять на апаратне дихання. Відбувається штучна вентиляція легенів. Це допоміжний захід, коли проводиться інкубаційна трубка в трахею і за людину дихає апарат", - пояснив Кан, пишуть "Известия".

Нагадаємо, що російський актор Олег Табаков 27 листопада був екстрено госпіталізований до Першої міської лікарні у Москві. Вчора у ЗМІ з’явилася інформація про те, що стан Табакова різко погіршився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції