Журналістам Russia Today заборонили працювати у Конгресі США

Рішення ухвалили через декілька днів після підписання закону РФ про "іноземних агентів".

Журналістів російського міжнародного телебачення Russia Today позбавили акредитації для трансляцій із Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє "Голос Америки".

За даними видання, таке рішення у США ухвалили згідно з законом про реєстрацію іноземних агентів, яким RT в країні і виступає. Заборона належить Комітету Конгресу, що керує доступом журналістів до установи. 

Цікаво, що акредитації журналістів російського каналу позбавили через декілька днів після підписання президентом Росії Володимиром Путіним закону, що реєструє зарубіжні ЗМІ як іноземних агентів. Комітет, що ухвалив рішення про відкликання акредитації, дослухався до ухвали Комітету кореспондентів радіо та телебачення Конгресу.

Як відомо, у США діє закон, згідно з яким ЗМІ, що поширюють інформацію від урядів інших країн, політичних партій або інших подібних сил реєструються у країні як іноземні агенти. 

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав зміни до закону про ЗМІ, згідно з якими закордонні засоби масової інформації можуть бути визнані "іноземними агентами".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції