Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акторка Лілія Ребрик вдруге вагітна

Невдовзі зірка подарує коханому другу дитину.

Акторка та ведуча Лілія Ребрик, яка показала архівні фото зі спортивного минулого, порадувала шанувальників радісною звісткою.

Так, Лілія та її чоловік, хореограф Андрій Дикий чекають на поповнення у родині. Ліля вдруге вагітна і невдовзі подарує коханому ще одну дитину.

Вагітна Ребрик прикрасила сторінки глянцю Viva разом з чоловіком і 5-річною донькою Діаною. В інтерв’ю зірка розповіла, як піднесли радісну звістку Діанці.

"Минулого разу я дізналася, що була вагітна Діаною, на дні народження Андрія, а цього разу – на Діанин. А після УЗД ми вдома вже чекали на гостей - у дочки перший ювілей, п'ять років. Готували велике свято з подарунками, чекали приїзду наших батьків, гостей. Вручили Діані подарунки, а потім вирішили їй все розповісти. Насправді, дочка дуже давно просить братика або сестричку", - поділилася Ребрик.

Лілія Ребрик вдруге вагітна_1
viva.ua

Ведуча додала, що донечка дуже тремтливо ставиться до цього і навіть "більше цілує і обіймає живіт" мами, аніж її "шию та обличчя".

Лілія Ребрик вдруге вагітна_2
viva.ua

Нагадаємо, що Лілія Ребрик та Андрій Дикий, які одружилися у грудні 2011 року, виховують 5-річну доньку Діану, яка з’явилася на світ у серпні 2012-го.

Залиште свій коментар

Вибір редакції