Бушміна готується "воювати" за свою сольну кар'єру

Бушміна готується "воювати" за свою сольну кар'єру

Заради уваги, співачка навіть перевтілилась у жінку-воїна

Дівчина стає воїном, бо поряд не буде Меладзе

У лицарських обладунках, зі стрілою в руках і драконами-зміями на туфлях. Єва Бушміна робить перші кроки без "ВІА Гри", гурту, який припинив своє існування наприкінці минулого року, повідомляє ТСН.Особливе.

Заради уваги, співачка навіть перевтілилась у жінку-воїна. Каже, ця фотосесія - її експеримент і фантазія. Адже в рік Змії чекає на мудрість, важкі випробування і войовничі рішення.

Костюм рицаря, що важить 20-ть кілограмів, вона взяла в оренду в одного київського колекціонера. І вже коли його примірила, зрозуміла: в образі рицаря жінкою себе мало відчуває. Але саме так вона хоче налаштуватися на сольну кар'єру без продюсера Костянтина Меладзе.

Якою вона буде у вільному плаванні - поки що тримає в таємниці. Лише зізнається: побачити і почути її – нову Єву Бушміну – можна буде наприкінці січня, коли влаштує гучну прем'єру першої сольної і дуже запальної пісні.

"Жінка войовнича. Доведеться мені, тому що зараз у мене немає поруч великого Кості Меладзе, який від усього мене захистить і правильно кудись спрямує. Тому каналу скаже: не можна Єву ображати, тому журналісту скаже - не можна. Розумієте? Тепер це таке доросле життя... Я можу вам сказати точно, що я буду іншою. Я буду різною. І абсолютно нічого не буде спільного з тією Євою, якою співала у "ВІА Грі", - запевняє дівчина.

Бушміна готується "воювати" за свою сольну кар’єру

Бушміна готується "воювати" за свою сольну кар’єру

Повʼязані теми:

Наступна публікація