"Богоподібний геній" Ноель Галлахер їде до Києва

Дата публікації
Перегляди
2110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Богоподібний геній" Ноель Галлахер їде до Києва

Концерт відбудеться 13 червня

Ноель Галлахер зі своїми однодумцями готується до масштабного туру, в рамках якого українські глядачі зможуть оцінити талант музиканта.

Колишній учасник Oasis Ноель Галлахер, який на церемонії NME Awards удостоївся нагороди Godlike Genius, 13 червня зіграє концерт у київському МВЦ.

"Мій менеджер питає мене - хто такі the High Flying Birds? А вони не існують окремо. Noel Gallagher's High Flying Birds - це я і все, що існує навколо мене, це все, що я роблю, такий от своєрідний вільний колектив ", - так він зараз говорить, окрилений новими ідеями і натхненний на нові творчі подвиги.

Галлахер починав свою кар'єру, тягаючи підсилювачі та інструменти для групи The Inspiral Carpets і роз'їжджаючи з ними по гастролях, потім завоював мільйони сердець і душ у складі культової групи 90-х.

Як справжній гітарист-фанат, Ноел за свою кар'єру змінив десятки гітар і ефектів до них, і вивів саме такий звук, який зробив брендом ім'я Ноеля Галлахера - впізнавані мелодії, меланхолійні тексти, ейфорія в приспівах породжують відчуття, що музиканти прямо зараз, на піку пісні, зірвуться зі сцени і полетять у відкритий космос.

За підсумками першого тижня продажів, альбом "Noel Gallagher's High Flying Birds" розійшовся накладом понад 120 000 копій. Він успішно гастролює, працює над другою платівкою, яка неодмінно порадує старих фанів Oasis, дає гарні інтерв'ю.

Саме зараз, перебуваючи в найкращій своїй формі, Ноел Галлахер зі своїми однодумцями готується до масштабного туру, в рамках якого українські глядачі зможуть на власні очі оцінити безсумнівний талант, майстерність, і відчути на собі енергію такого собі "метеора" від брит-попа. Музиканта, якому байдужі дрібні негаразди, тому що найголовніше для нього - жити музикою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація