Бондарчук зніме "Сталінград" у 3D

Бондарчук зніме "Сталінград" у 3D

Бондарчук зніме "Сталінград" у 3D / Фото: Lenta.ru

"Сталінград" буде виконано в епічному жанрі, бюджет фільму становитиме 30 мільйонів доларів. Виробництво буде спільним з однією з великих закордонних студій.

Фільм Федора Бондарчука "Сталінград" буде знято у форматі 3D, повідомляє Screen з посиланням на заяву продюсера, гендиректора компанії Art Pictures Дмитра Рудовського.

За словами Рудовського, Art Pictures вже веде переговори про співпрацю з головним оператором "Аватара" Вінсом Пейс (Vince Pace).

"Сталінград" буде виконано в епічному жанрі, бюджет фільму становитиме 30 мільйонів доларів. За словами Рудовського, виробництво буде спільним з однією з великих закордонних студій.

Також Art Pictures веде переговори з німецьким актором Тілем Швайгером. Незалежно від того, чи буде Швайгер грати у фільмі, його компанія Barefoot Films зацікавлена стати німецьким співпродюсером.

Раніше повідомлялося, що кінострічку хочуть представити в 2012 році, коли відзначатиметься 70-річчя з моменту початку Сталінградської битви. Бондарчук повинен взятися за "Сталінград" після того, як закінчить роботу над фільмом "Зимова королева" (The Winter Queen) - англомовною екранізацією роману Бориса Акуніна "Азазель".

Ераста Фандоріна у цьому фільмі має зіграти Антон Єльчин, Амалію Бєжецьку - Міла Йовович.

Читайте також:

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Повʼязані теми:

Наступна публікація