Цієї п'ятниці дивіться повтор програми "Без мандата"

Цієї п'ятниці дивіться повтор програми "Без мандата"

Юрій Павленко перевтілиться у африканця, аби відчути на собі, чи легко живеться іноземцям в Україні

Глядачі програми "Без мандата" матимуть змогу ще раз подивитися на перевтілення у африканця Юрія Павленко, та на те як Олександр Пабат демонстрував свою атлетичну фігуру

Чотириразовий міністр, кум екс-президента – Юрій Павленко та красунчик Київради, столичний багатій – Олександр Пабат – поїхали в народ!

Вони відмовились від зручного життя та дорогих забаганок. Допомоги помічників та речників. І на кілька днів занурились в інший світ. Хто із них виграв цей бій з реальністю? А хто – програв? Нарешті, ви дізнаєтесь, які вони насправді!

Олександр Пабат – наймодніший депутат Київради. Лідер фракції Громадського активу Києва, екс-кандидат у президенти країни на виборах 2010 року.

Юрій Павленко – екс-міністр у справах сім'ї, молоді та спорту. Протримався протягом трьох урядів різних прем'єрів. У перервах між призначеннями на міністерське крісло встиг обійняти ще й губернаторську посаду. Подейкують, що своєю стрімкою кар'єрою Павленко зобов'язаний особисто екс-президенту Ющенку. Але сьогодні у молодого політика набагато більше вільного часу.

Дивіться "Без мандата" цієї п'ятниці, 10 грудня, о 20:00 на каналі "1+1".

Попередні випуски шоу "Без мандата" на офіційному сайті проекту

Читайте також:

Телеканал "1 +1" запрошує вас на презентацію нового проекту про подорожі

"1+1" розпочинає кастинг для проекту "Володар темряви"

Телеканал "1+1" покаже "Світ навиворіт"


 

Повʼязані теми:

Наступна публікація