У Швеції жінка одним пострілом убила лося і лижника

Дата публікації
Перегляди
3010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Швеції жінка одним пострілом убила лося і лижника

Ліс. Фото blog.thomaslaupstad.com

У Швеції жінка вистрілила у лося, однак куля не затрималася у тілі й пройшла навиліт, після чого вбила 71-річного чоловіка.

У Швеції відбувся трагічний інцидент: мисливець, що вистрілив у лося, убив не тільки тварину, а й лижника, який опинився поблизу, повідомила місцева поліція.

Інцидент стався в минулу суботу в районі міста Аннерстад на півдні Швеції. Як випливає з повідомлення, мисливцем була жінка. Вона і її супутник, дізнавшись про загибель людини, були шоковані.

Тим часом поліція вже провела попереднє розслідування. Воно показало, що невдаха мисливиця зробила лише один постріл, який, однак, коштував нещасному лижникові життя.

При цьому куля спочатку потрапила в лося, але пройшла навиліт, після чого вбила 71-річного чоловіка, з'ясувала поліція.

За словами експерта Шведської асоціації мисливців Хенріка Барнекова, випадки, коли куля не застряє в тварині, а проходить крізь неї, не рідкість. Проте досі були відомі лише випадки загибелі мисливських собак, в яких куля потрапляла рикошетом.

За словами Барнекова, перш ніж стріляти, мисливець повинен упевнитися в тому, що позаду тварини є так звана "зона безпеки" - наприклад, пагорб, до якого куля зможе благополучно потрапити у випадку промаху. При цьому ліс не може вважатися такою безпечною зоною. Якщо ж кулю не зупинити, вона може пролетіти ще 4-5 кілометрів.

Раніше в 2002 році 80-річний мисливець у Сундсваллі застрелив 41-річного литовського збирача ягід, прийнявши його за лося. Мисливець був визнаний винним у вбивстві за обтяжливих обставин, але не був засуджений до тюремного ув'язнення через свій похилий вік.

Читайте також:

Дві американки крали з магазинів одяг, ховаючи його у жирових складках

Молодий австралієць одружився зі своєю собакою

Першого українського кота-левкоя кастрували

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація