Першого українського кота-левкоя кастрували

Українські левкої віднедавна не тільки квіти, а перші українські кицьки, визнані Міжнародною котячою асоціацією як окрема порода. Лисі, мишей не ловлять, зате лікують суглоби.

Левкой - єдина на сьогодні вітчизняна порода домашніх котів - український левкой. Вони голі і капловухі, вийшли в четвертому поколінні схрещування донського сфінкса та скотіш-фолда стараннями філолога за освітою і зоолога за покликанням. Названі на честь квітів левкоїв, бо мають вуха схожої форми.

Виводилась порода 4 роки. Дебютанта гордо охрестили Левкоєм Прімеро. Молодий, красивий, та доля нелегка: був занадто активним у справах амурних - кастрували.

За короткий час українські кішки розмножились до кількох тисяч і поширилися на десятки країн: США, Іспанія, Фінляндія. Ще двоє нещодавно переїхали на постійне проживання до Китаю.

Як нова порода в Міжнародній організації любителів котів левкоїв офіційно визнані і допущені до змагань за чемпіонство цього вересня. За нетривалий час вони взяли до лап усі можливі нагороди.

"Ми встигли вже заробити найвищі титули. Ці наші два котики закрили титули Єврочемпіонів", - заявила "винахідниця" левкоїв Юлія.

А от самі українці до вітчизняної породи (через незвичну зовнішність) поки що ставляться з пересторогою. Певно ще не знають, які здібності приховують ці тварини - левкої допомагають при артриті аритмії.

Цілительські якості та новизна коштують недешево. За кошеня першої української породи правлять 500 умовних одиниць.

Читайте також:

У Мелітополі представили нову породу кішок - українського левкоя

Мавпа обіграла найкращих російських брокерів

Британка бордер-коллі названа найрозумнішою собакою

Перший український кіт Левкої

Перший український кіт Левкої

Повʼязані теми:

Наступна публікація