Німецькі хакери добралися до особистого архіву Lady GaGa

Дата публікації
Перегляди
3211
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецькі хакери добралися до особистого архіву Lady GaGa

Lady GaGa / Фото: daylife.com

Німецькі хакери викрали фотографії та невидані записи Lady GaGa, Kesha і Джастіна Тімберлейка та вимагали викуп за них.

Двох хакерів з Німеччини звинуватили в незаконному отриманні доступу до особистих комп'ютерів десятків поп-зірок, в тому числі Lady GaGa і Джастіна Тімберлейка.

Двоє молодих людей 17 і 23 років використовували найпростіші програми типу "троян", за допомогою яких отримали доступ до величезної кількості персональних даних. Перш за все, хакерів цікавили невидані аудіозаписи, які можна було потім продати піратам.

Крім музики зловмисники також полювали за особистим листуванням і фотографіями зірок, з допомогою яких знаменитостей можна було б шантажувати. Так, наприклад, за даними слідства, у розпорядженні хакерів виявилися фотографії американської співачки Kesha, на яких вона оголена. Втім, спроби шантажистів отримати від 24-річної зірки гроші в обмін на фото не привели до успіху.

Увагу поліції діяльність хакерів привернула після того, як інша американська поп-зірка Келлі Кларксон дізналася від своїх шанувальників про появу в мережі власних записів, які раніше не публікувалися. Співачка звернулася в поліцію, після чого до справи були залучені ФБР і Федеральна служба поліції Німеччини. Затриманню злочинців сприяло те, що вони вели активну рекламу своїх послуг на форумах в Інтернеті.

Читайте також:

Lady GaGa очолила список зірок, які погано вдягаються

Ladу GaGa влаштувала мітинг на підтримку геїв

Lady GaGa заспівала з Девідом Боуї

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3211
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація