Місяць стане секс-курортом

Дата публікації
Перегляди
5595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місяць стане секс-курортом

Скоро кохатися можна буде і на Місяці / Фото: beon.ru

Американські вчені обіцяють, що людство скоро зробить крок від поцілунків під сяйвом Місяця до сексу на самому Місяці. Правда - за гроші.

На Місяці скоро побудують готелі, де буде активно розвиватися секс-індустрія. Таку думку висловили американські вчені, аналізуючи ринок землі на цьому небесному тілі

Як відомо, Місяць має таку низьку гравітацію, яка в майбутньому допоможе вирішити проблему проживання на супутнику Землі. Крім того, зараз багато заможних і знаменитих скуповують ділянки на цій планеті. Саме тому вчені й висунули теорію, що коли Місяць буде досить освоєний, то на ньому можуть з'явитися різні готелі. При цьому в місячних готелях будуть не тільки відпочивати, але і займатися сексом. За даними вчених, уже до кінця цього століття можна буде не тільки бувати на Місяці, а й жити на його поверхні.

Про те, що Місяць колись був заселений, свідчить безліч фактів, в тому числі знімків, отриманих із супутників і розповіді астронавтів. Крім того, експерти встановили, що на дні декількох кратерів у південній частині нічного світила є вода в замерзлому стані, а це робить небесне тіло ще більш цікавим в плані можливості створення другого дому для землян.

Деякі магнати всерйоз задумалися над тим, щоб відкрити на Місяці свої готелі та інші заклади, не дивлячись на те, що поки можливі лише короткі польоти туди.

Не вирішена ще й така проблема як відкритість Місяця перед частими атаками метеоритів. Супутник Землі представляє масу загадкових явищ, які людству ще належить розгадати.

Що стосується інтимних зв'язків на Місяці, то, за відгуками космонавтів, це як зайнятися коханням в басейні, відчуття дуже схожі. Хоча, є дані, що після таких сексуальних витівок у частини підкорювачів Всесвіту виникали проблеми з потенцією, а також розвивалося чоловіче і жіноче безпліддя.

Читайте також:

 Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

Дружина вбила чоловіка за безперервні вимоги сексу

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація