Дружина вбила чоловіка за безперервні вимоги сексу

На постійні домагання чоловіка жінка намагалася відповісти відмовою. Не витримавши чіплянь, вона вбила його.

Дружина кувалдою вбила 60-річного чоловіка за постійні домагання.

Одного разу дружина не витримала чіплянь з боку ненаситного чоловіка, взяла чотирикілограмову кувалду і, після довгих вмовлянь зупинитися, вдарила його. У результаті чоловік помер від травм голови та хребта.

Тіло дружина відтягла у сарай і завалила сміттям. Ввечері ж вона викопала яму поблизу туалета і поховала кривдника. Потім вимила усюду кров і спалила ковдру, на якій він помер.

Пізніше жінка звернулася до міліції з заявою про зникнення чоловіка, який нібито кудись поїхав на велосипеді і вже два дні, як пропав.

Слідчо-оперативна група приїхала до неї додому, вилучила всі речі зниклого чоловіка для експертизи. Крім цього, при огляді будинку була виявлена дивна деталь: велосипед, на якому нібито виїхав зниклий чоловік, стояв у сараї.

Міліціонери відзначили цей факт і докладно розпитали усіх сусідів і знайомих подружньої пари. Одна з сусідок розповіла, що у сім'ї постійно були сварки. Але причиною них було, навіть, не пияцтво чоловіка, а його постійне бажання до сексу.

На допиті дружина все ж зізналася, що власноруч вбила чоловіка. Він запропонував їй чергову близькість, якої вона не хотіла з цілком певних причин. Під час статевих актів чоловік поводився як дикий звір і завдавав дружині страждання.

Як виявилося, у чоловіка доволі незвична хвороба – сатиріазіс. Це майже постійна ерекція. Він постійно вимагав статевого контакту. Одного разу дружина й не витримала.

На разі жінці загрожує п'ятнадцять років позбалвення волі.

Читайте також:

На Хмельниччині жінка відрізала голову сину, якого вважала дияволом

Учень інтернату зарізав трьох людей за погані слова про свою матір

У Криму колишній вчитель фізкультури ґвалтував маленьких хлопчиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: