Партія регіонів заборонить переслідувати малолітніх повій

Замість покарання малолітніх повій, ПР запропонувала ввести покарання для батьків, які допускають залучення дітей до проституції.

Партія регіонів пропонує звільнити дітей від 16 до 18 років від адміністративної відповідальності за заняття проституцією. Відповідний законопроект зареєстрував у парламенті депутат-регіонал Володимир Малишев.

Документом пропонується внести відповідні зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення. Крім того, Партія регіонів запропонувала ввести покарання для батьків, які допускають залучення дітей до проституції.

"Метою прийняття закону є вдосконалення адміністративного законодавства України та приведення його у відповідність до міжнародних стандартів у сфері протидії торгівлі дітьми, дитячій проституції та дитячій порнографії та забезпечення найкращих інтересів дітей-жертв і свідків цих злочинів", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

У пояснювальній записці також зазначено, що чинне законодавство, яке дозволяє залучати до адмінвідповідальності за заняття проституцією дітей 16-18 років, суперечить міжнародним стандартам, які передбачають, що відповідальність за дитячу порнографію повинні нести ті, хто їх втяг у цю діяльність або користувався такими послугами.

Пропонується також посилити відповідальність батьків й осіб, які їх заміняють, за невиконання обов'язків відносно виховання дітей.

Законопроектом передбачається введення штрафу за ухиляння батьків від забезпечення необхідних умов життя, навчання й виховання дітей у вигляді громадських робіт від 20 до 30 годин або виправних робіт до місяця з відрахуванням 20% заробітку.

Крім цього, пропонується ввести відповідальність за ухиляння батьків від забезпечення безпеки дітей з метою недопущення їх залучення до проституції, створення й поширення порнографії, втягування в торгівлю людьми у вигляді громадських робіт від 40 до 60 годин або виправних робіт від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку.

Також у разі повторного ухиляння батьків від таких обов'язків протягом року після залучення їх до адміністративної відповідальності законопроектом передбачається покарання у вигляді виправних робіт від 2 до 3 місяців з відрахуванням 20% заробітку.

Зазначимо, нинішній Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає покарання за заняття проституцією у вигляді попередження або штрафу від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-170 гривень), повторне заняття проституцією протягом року після накладення адміністративного стягнення передбачає штраф від 8 до 15 мінімумів (136-255 гривень).

Читайте також:

Депутати-геї у Києві платять за секс по 400 доларів

У Чехії випустили підручник для українських повій

Український художник зобразив "проституцію в Раді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: