Джон Бон Джові відкрив благодійний ресторан

Заклад, яким разом з Бон Джові володіє також його дружина Доротея, працюватиме за схемою "плати, скільки можеш".

Музикант Джон Бон Джові відкрив благодійний ресторан в штаті Нью-Джерсі, повідомляє Associated Press.

Церемонія відкриття відбулася в середу, 19 жовтня.

Ресторан під назвою Soul Kitchen розташований у колишній автомобільній майстерні в місті Ред Бенк. На його створення пішов один рік і було витрачено 250 тисяч доларів.

Заклад, яким разом з Бон Джові володіє також його дружина Доротея, працюватиме за схемою "плати, скільки можеш". У меню ресторану не зазначено цін на страви, і відвідувачі зможуть залишити в конвертах на столах ту суму, яку можуть або вважатимуть потрібною.

Якщо у відвідувачів не буде коштів, щоб розплатитися за їжу, їм пропонується виконати будь-яку роботу в ресторані.

Бон Джові підкреслив, що мова йде саме про ресторан, а не про "безкоштовну їдальню" з їжею швидкого приготування на зразок гамбургерів і смаженої картоплі.

Зі слів музиканта, в його закладі буде подаватися тільки здорова і корисна їжа, а столи будуть сервіровані за всіма правилами.

Ресторан створений в рамках діяльності благодійного фонду Бон Джові з боротьби з убогістю Jon Bon Jovi Soul Foundation, який був заснований в 2006 році. Фонд Бон Джові, зокрема, проспонсорував будівництво 260 будинків для місцевих жителів з низьким рівнем доходу.

Ідея створення благодійного ресторану прийшла до Бон Джові і його дружини кілька років тому. До того як відкрити свій заклад, вони організували програму Перерва на обід (Lunch Break), в рамках якої від 80 до 120 чоловік в день отримували безкоштовну їжу.

Читайте також:

Злодій проник у будинок Джона Бон Джові

Обама призначив своїм радником Джона Бон Джові

Джон Бон Джові поскаржився на свою фізичну форму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: