Обама призначив своїм радником Джона Бон Джові

Джон Бон Джові увійшов до Ради при адміністрації Обами. У Раді також представлені топ-менеджери компаній Starbucks Coffee Co., McKinsey & Co. і eBay Inc.

Музикант Джон Бон Джові увійшов у нову раду при адміністрації президента США Барака Обами, яка була створений у вівторок 14 грудня.

За задумом уряду США Рада Білого дому з соціальних проблем, членом якого став Бон Джові, займеться об'єднанням зусиль громадян, некомерційних організацій, підприємств і чиновників для пошуку нових рішень соціальних проблем.

У Раді, що складається з 25-ти учасників, також представлені топ-менеджери компаній Starbucks Coffee Co., McKinsey & Co. і eBay Inc.

Джон Бон Джові, чиє справжнє ім'я звучить як Джон Френсіс Бонджіові відомий своїми симпатіями до Демократичної партії і виступав на підтримку кандидатури Барака Обами на останніх виборах президента США.

При цьому співак активно бере участь у благодійній діяльності - зокрема, ним засновано Фонд у боротьбі зі злиднями.

На держслужбі США також є інші знаменитості - віолончелістка Йо-Йо Ма і актриса Сара Джессіка Паркер, які працюють у Комітеті президента у справах мистецтв і гуманітарних наук.

Читайте також:

Бон Джові погасить борг Хілларі Клінтон

Обама із сім'єю, тещею і собакою запалили головну ялинку США

Бабуся Обами помолилася про перехід онука в іслам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: