Елізабет Тейлор опублікувала любовні листи

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Через погані стосунки із Елізабет Тейлор її чоловік Річард Бертон хотів покінчити життя самогубством.

 Актриса Елізабет Тейлор вперше опублікувала любовні листи, які їй писав чоловік Річард Бертон. У листі, зокрема, розкривається те, що напружені стосунки між Ліз і Річардом не раз штовхали актора до думки про самогубство.

Тейлор і Бертон одружувалися і розлучалися двічі - настільки непростим і сильним було їхнє кохання. Ліз віддала листи, які писав їй чоловік, для публікації в книзі "Furious Love: Elizabeth Taylor, Richard Burton, and the Marriage of the Century", і відтепер ми можемо дізнатися, як розвивалися стосунки двох знаменитостей.

В одному листі Бертон говорить, як не може жити без своєї красуні, і пише: "Якщо ти підеш, мені краще вбити себе. Без тебе мені немає життя". В іншому листі він пояснює: "Ти, звичайно, знаєш, як сильно я тебе люблю. Ти, звичайно, знаєш, як погано я з тобою поводжусь. Але найголовніший, вбивчий і незмінний факт - ми категорично не розуміємо один одного. Ти далека, як Венера - я маю на увазі планету - і я глухий до музики твоїх сфер. Я люблю тебе і завжди буду любити. Повертайся до мене як можна швидше".

Читайте також:

Елізабет Тейлор у дев'ятий раз виходить заміж

Елізабет Тейлор відмовилась від операції, бо хоче померти вдома

Елізабет Тейлор прооперували

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація