Елізабет Тейлор опублікувала любовні листи

Через погані стосунки із Елізабет Тейлор її чоловік Річард Бертон хотів покінчити життя самогубством.

 Актриса Елізабет Тейлор вперше опублікувала любовні листи, які їй писав чоловік Річард Бертон. У листі, зокрема, розкривається те, що напружені стосунки між Ліз і Річардом не раз штовхали актора до думки про самогубство.

Тейлор і Бертон одружувалися і розлучалися двічі - настільки непростим і сильним було їхнє кохання. Ліз віддала листи, які писав їй чоловік, для публікації в книзі "Furious Love: Elizabeth Taylor, Richard Burton, and the Marriage of the Century", і відтепер ми можемо дізнатися, як розвивалися стосунки двох знаменитостей.

В одному листі Бертон говорить, як не може жити без своєї красуні, і пише: "Якщо ти підеш, мені краще вбити себе. Без тебе мені немає життя". В іншому листі він пояснює: "Ти, звичайно, знаєш, як сильно я тебе люблю. Ти, звичайно, знаєш, як погано я з тобою поводжусь. Але найголовніший, вбивчий і незмінний факт - ми категорично не розуміємо один одного. Ти далека, як Венера - я маю на увазі планету - і я глухий до музики твоїх сфер. Я люблю тебе і завжди буду любити. Повертайся до мене як можна швидше".

Читайте також:

Елізабет Тейлор у дев'ятий раз виходить заміж

Елізабет Тейлор відмовилась від операції, бо хоче померти вдома

Елізабет Тейлор прооперували

Повʼязані теми:

Наступна публікація