Ілона Довгань стала Президентом Росії

Ілона Довгань стала Президентом Росії

Ілона Довгань стала Президентом Росії

Українку Ілону Довгань обрали Президентом РФ під час імітації виборів у Московській школі політичних досліджень.

У середині червня ведуча каналу "1+1" прилетіла з Москви. Ілона Довгань була запрошена на конференцію Московської школи політичних досліджень, де, окрім інших учасників, є і представники від ЗМІ. За час проведення конференції, учасники імітували вибори Президента Росії. На високу посаду було три кандидати, і у результаті "президентом" а-ля РФ стала громадянка України - Ілона Довгань.

"Мене запросили, як журналіста від України, і випускницю української школи політичних студій, - пояснює Ілона. - У таких школах завжди є сектор і від МЕДІА. Тому спеку, від якої так страждав Київ, я пережила в Голіциному (Підмосков'я). У конференц-залі були кондиціонери, а на вулиці щодня - дощ, гроза і прохолодно, так що спека мене наздогнала тільки вже після повернення.

Досить цікавий захід, я туди поїхала, оскільки там дуже високий рівень, не тільки російських, а й зарубіжних експертів. Послухати розумних людей, які до України не доїжджають. Навчила там всіх говорити – "в Україні", а не "на Україні"".

Ілона відзначилася тим, що ставила гострі питання всім експертам, в тому числі і керівникові адміністрації Путіна Олександру Волошину, і нинішньому главі Московської думи Володимиру Платонову про корупцію. Після чого зал почав Ілоні аплодувати.

"Росіяни кажуть: "Ну, ви ж не звідси, можете собі дозволити ставити такі питання, а нам приклад Ходорковського достатньо"", - сміється ведуча.

На круглому столі, який за старою доброю традицією вів Олександр Согомонов (Центр соціологічного і політологічного освіти Росан), пройшли вибори президента. Серед претендентів – свердловчанин Євген Боровик, Магомед Магомедомаров з Дагестану і прекрасна слухачка з України Ілона Довгань. Окрім "тронної промови" кандидатам в президенти належало пройти своєрідні дебати і відповісти на "прямі дзвінки в студію" від представників різних верств. В ролі останніх виступали слухачі МШПД. Перемогли розум, краса і гендерна рівність. Найкращим претендентом і президентом стала Ілона Довгань.

"Усі співали "Червону Руту", - усміхається Ілона.

Читайте також:

1+1" залишить політиків "Без мандата"

"1+1" оголошує кастинги для шоу "Міняю жінку" та "Сусідські війни"

"1+1" і "Кіно" покажуть матчі чемпіонату України з футболу

Повʼязані теми:

Наступна публікація