Жанна Фріске святкує день народження на Мальдівах

Російська співачка Жанна Фріске 8 липня відзначає своє 36-річчя. Разом із рідними співачка відправилась на Мальдіви.

Сьогодні, 8 липня, свій день народження відзначає чарівна Жанна Фріске. Співачка вирішила не влаштовувати пишних вечірок в Москві, а віддала перевагу напередодні свого свята відлетіти подалі від столичної тусовки на Мальдіви.

До Москви співачка повернеться тільки 13 липня. А поки Жанна насолоджуватися усіма принадами острівного відпочинку: морем, сонцем і смачною їжею. А особливим подарунком Жанни самій собі стала можливість вдосталь медитувати і займатися улюбленою йогою. Сьогоднішній день народження артистка відзначить у колі рідних, які відправилися на Мальдіви разом з нею.

Жанна запевняє, що анітрохи не сумує через те, що стала на рік старшою, і зустрічає своє 36-річчя з легким серцем. Не секрет, що в пресі вже давно мусуються чутки про те, що артистка прикрутила собі як мінімум п'ять років, щоб вступити до групи "Блестящіє".

"Про мене всяке говорять. Кажуть, що мені 53 роки. Що в мене є хтось дуже багатий, кому не шкода грошей, і він, нещасний, вже стільки років у мене вкладає їх, - розповіла співачка. - Я свій вік не приховую".

Читайте також:

За Жанною Фріске на пляжі підглядав Жан Рено

У Жанни Фріске з'явилась конкурентка

Український режисер роздягнув Жанну Фріске

Повʼязані теми:

Наступна публікація