Міхалков виганятиме бісів з душ росіян

Дата публікації
Перегляди
2799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міхалков виганятиме бісів з душ росіян

Микита Міхалков

Кінорежисер Микита Міхалков завів щоденник в "Живому журналі", завдяки якому регулярно спілкуватиметься з користувачами Інтернету.

Відомий кінорежисер, голова Спілки кінематографістів Росії Микита Міхалков поповнив цього тижня ряди високопоставлених блогерів: він завів щоденник в "Живому журналі", де обрав собі "нік" nikitabesogon, а також аккаунт на популярному відеоресурсі YouTube. Його канал там названо "Бесогон" TV.

Усього на цей момент Міхалков, який раніше презирливо відгукувався про блогосферу, встиг викласти три відеозвернення. У першому з них він роз'яснив, що обрав назву на ім'я свого небесного покровителя Микити Бесогона.

В словнику синонімів російської мови стверджується, що слово "бесогон" означає брехун. Режисер, який має останнім часом скандальну популярність, заявив, що має намір виганяти бісів з душ співгромадян, обіцяв регулярно спілкуватися з користувачами Інтернету і стверджував, що сторінки з його ім'ям, які були раніше в блогосфері - фальшивки, не мають до нього жодного стосунку.

Міхалков заявив, що буде вести свій блог виключно у відеоформаті, щоб ні в кого не було сумнівів, що це він.

У другому випуску "Бесогон TV" Міхалков розповів про журналістів, що спотворили його слова про "божу кару", яка спіткала японців. Він продемонстрував фрагмент свого виступу в московському Будинку кіно, де він пояснює найпотужніше стихійне лихо в Японії, внутрішнім безбожництвом і споживацьким ставленням до навколишнього світу.

Режисер обурений "брехнею" ЗМІ - виявляється, він зовсім не мав на увазі самих японців, а говорив про ситуацію в світі в цілому.

Читайте також:

Міхалков указав Мєдвєдєву, як треба коментувати погроми у Москві

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація