Міхалков указав Мєдвєдєву, як треба коментувати погроми у Москві

Знаменитий режисер вважає, що в Росії виросло ціле покоління, позбавлене духовного імунітету. Він закликав президента Дмитра Мєдвєдєв говорити про "духовні стрижні".

Режисер Микита Міхалков опублікував статтю, присвячену погромам на Манежній площі у Москві, в якій підказав президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву, як слід було коментувати ці події.

"Коли президент з металом у голосі, обурено й справедливо говорить про Манежку, говорить серйозні, страшні й активні речі, це вражає. Але мені б хотілося, окрім цього і раніше цього, почути в посланні президента хоч що-небудь про культуру, про духовні стрижні, про землю", - пише Міхалков.

Режисер протягом всієї статті використовує слово "Манежка". "Хвилюється Інтернет, - пише він. - Але ж Манежка ця не вчора почалася. Біда в тому, що у нас виросло ціле покоління, позбавлене духовного імунітету. Нація не може існувати (я кажу саме про націю, про всю нашу величезну країну), якщо у неї немає чогось такого, над чим не можна сміятися ані дагестанцю, ані чеченцю, ані росіянину. Нікому! Є і повинні бути речі, які переступати неможливо. Над чим знущатися, стібатися ганебно і грішно".

Схожі думки цього тижня прозвучали з вуст патріарха Кирила, який зустрічався з деякими членами фракції "Єдиної Росії" в Держдумі. Глава Російської православної церкви говорив про те, що мають бути базові цінності і що якщо політичні сили не розділяють їх, то їм не місце на політичному полі.

Заворушення на Манежній площі сталися 11 грудня. Тоді радикально налаштована молодь, обурена вбивством уболівальника "Спартака" Єгора Свиридова, в якому запідозрили вихідців з Кавказу, побилася зі співробітниками ОМОНу.

Читайте також:

Дмитро Мєдвєдєв пообіцяв розібратися "з усіма"

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

Путін висловився щодо ксенофобії в Росії: потрібно "воювати з радикалами"

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: