Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

Знаменитий російський режисер переконаний в необхідності об'єднання двох країн: "Ми однієї крові, однієї ліні, однією ніжності, впертості".

 Знаменитий російський режисер Микита Міхалков бачить майбутнє України та Росії у складі єдиної країни.

"Я думаю, що буде одна країна. Ми однієї крові, однієї ліні, однією ніжності, впертості. Я приїжджаю сюди, мені ставлять штамп у паспорті - мене це мало хвилює. Це не може порушити моє ставлення до цих людей і до цієї приголомшливо красивої країни", - заявив Михалков.

Нагадаємо, у травні Міхалков, який брав участь в одному політичному шоу, заявив приходитиме в ефір українських телеканалів з перекладачем.

Під час розмови з одним з гостей студії, який розмовляв з режисером українською, Міхалков повідомив, що він майже нічого не зрозумів.Ведучому програми довелося перекласти слова гостя для Міхалкова.

Останньою роботою Міхалкова став фільм "Стомлені сонцем-2", вихід якого на широкий екран був приурочений до 50-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У квітні прем'єр-міністр Микола Азаров і ряд членів Кабінету міністрів, а також інших політиків відвідали передпрем'єрний показ першої частини дилогії "Стомлені сонцем - 2: Предстояння".

Відзначимо, що у лютому 2011 року українські глядачі зможуть побачити епізоди з проекту "Стомлені сонцем-3" ("Цитадель"). Зараз Міхалков згадав, що працює над новою картиною "Сонячний удар ". Зйомки ведуться в Криму.

Читайте також:

Янукович доручив готувати проведення кордону з Росією

Налякані українці заявили про масові утиски з боку Росії

Янукович: Україна і Росія повинні святкувати всі пам'ятні дати разом

Росія запропонувала єдиний підручник з історії для СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: