У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

У Владивостоку старшокласники обов'язково повинні з метою патріотичного виховання подивитися новий фільм Міхалкова "Стомлені сонцем-2".

У російському місті Владивосток школярів у примусовому порядку водять в кінотеатри на новий фільм Нікіти Міхалкова Стомлені сонцем-2 Предстояння.

"У нашу школу телефонували з відділу загальної та додаткової освіти адміністрації Владивостока і сказали, що старшокласники обов'язково повинні з метою патріотичного виховання подивитися новий фільм Міхалкова, - сказала співробітниця адміністрації однієї зі шкіл міста. - Ми змушені були написати батькам записки з проханням дати їхнім дітям гроші на квиток, а в день перегляду - скасовувати уроки, у тому числі - у випускних класах. Разом з нами дивилися фільм і учні інших шкіл, у тому числі - вихованці інтернату глухонімих дітей. Для них не було ніякого сурдоперекладу ", - зазначила жінка.

Вона додала, що фільм розрахований на дорослу аудиторію, оскільки містить ненормативну лексику, а також сцени насильства та жорстокості. Багато сюжетів фільму, на думку завуча, не для людей зі слабкими нервами, тим більше не для підлітків.

"Батьки по-різному поставилися до колективного перегляду їхніми дітьми важкого для сприйняття фільму. Одні дали гроші на квитки, інші, ті, хто подивився прем'єрний показ стрічки, з обуренням телефонували до школи і говорили, що цей фільм показувати дітям не можна", - сказала жінка.

У кінотеатрах Владивостока підтвердили, що заявки на колективний перегляд Стомлених сонцем-2 надходять постійно.

У мерії міста заявили, що офіційних вказівок щодо обов'язкового перегляду кінострічки не було, однак підтвердили, що в низці шкіл у денний час скасовувалися заняття для старшокласників, яких організовано і за їхні ж гроші водили на перегляд. Це не розпорядження, а ініціатива самих шкіл, зазначили в мерії.

Читайте також:

Міхалков не буде знімати Джолі у своєму кіно

Колеги подали до суду на Міхалкова, який їх образив

Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття

Найдорожчий фільм на пост-радянському просторі

Найдорожчий фільм на пост-радянському просторі

Повʼязані теми:

Наступна публікація