Колеги подали до суду на Міхалкова, який їх образив

Близько 10 судових позовів подали російські діячі кіно до Нікіти Міхалкова.

Колеги подали до суду на Нікіту Міхалкова. Близько 10 судових позовів подали російські діячі кіно.

Одні актори та режисери звинувачують Міхалкова в образі честі та гідності. Інші - оскаржують законність його переобрання на посаду голови Спілки кінематографістів.

До суду звернулися люди, яких відомий режисер у квітні публічно звинуватив у привласненні майна і грошей Спілки. Тоді Міхалков назвав багато імен: "Панове Лонськой, Мотиль, Фатєєва, Цимбал, Мурсія за... участь в роботі ради директорів ЗАТ Кіноцентр отримали близько 23 млн рублів цільової допомоги". Цих же людей, а також Говорухіна, Бардіна, Гусмана, Щербакова, Фіна, Диховичного, Ярмольника, Волчек, Семаго і Рощина Міхалков звинуватив в тому, що від того ж ЗАТ вони "отримали в якості безоплатного майнового внеску-подарунка у повну власність 3164, 2 квадратного метра найкращих площ Кіноцентру на Червоній Пресні в Москві".

Оціночна вартість цих площ, за словами голови Спілки кінематографістів, становить понад 31 млн дол.

З названих Михалковим осіб до суду звернулися тільки Юлій Гусман, Наталя Фатєєва, Павло Фінн і Євген Цимбал. Решта ж просто висловили своє обурення цими звинуваченнями, які, за їхніми словами, базуються на свідомому змішуванні понять: вказані площі передали не особисті їм, а некомерційній кіноорганізації, засновниками якої вони були, і після її ліквідації повернено власнику.

Проти Міхалкова висунули позови також Рустам Ібрагімбеков, Наталя Фатєєва і Марлен Хуціев, що вимагають визнати недійсним самі збори в Гостинному дворі, які відбулися 30 і 31 березня, на яких головою СК було обрано Нікіту Міхалков.

Читайте також:

Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття

Міхалков знову на коні

Міхалков розганяє опозиційний журнал "Искусство кино"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: