Міла Йовович наїхала на Хабенського

Актриса Міла Йовович взяла участь у зйомках фільму російського режисера Тимура Бекмамбетова "Викрутаси".

Голлівудська красуня Міла Йовович і улюбленець російських жінок Іван Ургант збили Костянтина Хабенського на пішохідному переході. Постраждалому була екстрено надана медична допомога.

Ця історія сталася з героїнею Йовович Надею на зйомках нового фільму Тимура Бекмамбетова "Викрутаси", спеціально яких для Міла на 5 днів прилетіла до Москви разом з дочкою.

Режисер двох "Дозорів", домігшись певного становища в американському кінематографі після успіху його картини "Особливо небезпечний" з Анжеліною Джолі, тепер користується пошаною у багатьох іменитих акторів. Тому, коли перед ним постало питання, кого запрошувати на головну роль у його нову картину, він вирішив звернутися до Міли Йовович.

Візит Міли до Москви збігся з XXXII Московським кінофестивалем, на якому головує її колишній чоловік Люк Бессон. Пара, якій вдалося зберегти приятельські стосунки і після розлучення, провела вечір понеділка разом у ресторані готелю, де обидва мешкають у російській столиці.

"За сценарієм Міла і Ваня Ургант грають молоду, успішну в усіх сенсах пару, яка випадково збиває на автомобілі героя Хабенського, - розповіли на знімальному майданчику. - Так доля в прямому сенсі зіштовхує героїв, і так відбувається перше знайомство персонажів".

Незважаючи на свій зоряний статус, Міла поводиться на знімальному майданчику більш, ніж скромно. Вона відмовилася від обіду, на який їй приготували шашлики і салат, а замість нього віддала перевагу годині сну. Після цього Йовович попросила міцної кави з мережі американських кав'ярень.

Читайте також:

Міла Йовович зіграє жертву серійного вбивці

Міла Йовович оголилась для журналу Maxim

Міла Йовович вийшла заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація