Хабенський змушений був продати будинок через борги

Російський актор Костянтин Хабенський змушений був через борги віддати будинок другові, який йому позичав гроші.

Костянтин Хабенський продав свій величезний будинок, який він будував зі своєю дружиною, щоб розплатитися з боргами.

Загибель дружини Костянтин Хабенський переживає дуже важко. Адже після її смерті йому довелося докорінно змінювати своє життя. Всі плани, які будувало подружжя удвох, теж поламалися. Єдине, що поки рятує Костянтина, так це постійні зйомки, які хоч якось допомагають йому втікти від важких думок.

Після смерті дружини актор Костянтин Хабенський продав свій величезний будинок, щоб розрахуватися з боргами, і зняв скромне житло в селі під Москвою. Після смерті дружини, він все-таки виконав її одну мрію: він переїхав жити в Підмосков'я.

Дім, який побудували Костянтин і Анастасія, перейшов у власність його друга. У той час, як Костянтин займався лікуванням Насті в американській лікарні, роботи в нього не було, а платити за клініку треба було. Відповідно, фінансових надходжень ніяких не передбачалося, і довелося весь цей час жити в боргах. Його друг весь час допомагав Костянтину, і висилав йому чималі грошові суми. У результаті набігла така величезна сума, що Костянтин вирішив віддати свій великий будинок своєму другові. 

"Сам Костя зняв маленький скромний будиночок неподалік і оселився там зі своєю мамою Тетяною Геннадіївною і сином Іваном. До хлопчика додому ходить нянечка", - розповіли сусіди артиста.

Читайте також:

У Лос-Анджелесі померла дружина Хабенського

Хабенський у Голівуді

Дружину Хабенського поховали в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: