Оголена полька обірвала 28-річну традицію Bild

Дата публікації
Перегляди
9192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оголена полька обірвала 28-річну традицію Bild

Остання "Bild Girl" в історії таблоїду / Фото: n-tv.de

Німецький журнал відтепер не публікуватиме оголених дівчат на обкладинці.

Німецький таблоїд Bild від 10 березня 2012 перестане публікувати на першій смузі фотографії оголених дівчат – так званих "Bild Girls".

"Можливо, це маленький крок з точки зору жінок, але це величезний крок для Bild і всіх чоловіків Німеччини", - йдеться в заяві таблоїду.

Рішення припинити публікувати оголених дівчат на першій смузі редакція газети прийняла на честь Міжнародного жіночого дня. Тим не менш, фотографії в подальшому можуть з'явитися на інших смугах Bild.

Першою "Bild Girl" стала "Міс Відень" Евелін Рілліе, що з'явилася на обкладинці номера від 29 березня 1984 року. З тих пір оголені дівчата з'являлися майже в кожному випуску газети, окрім недільних. Одним із винятків став номер, що вийшов наступного дня після обрання німецького кардинала Йозефа Ратцингера папою Бенедиктом XVI.

Остання "Bild Girl" на першій шпальті з'явилася 9 березня 2012 року. Нею стала дівчина Єва з Польщі.

Колумніст видання Франц Йозеф Вагнер у відповідь на рішення редакції назвав очільника Bild "божевільним", оскільки він "вигнав дівчину мрії". Його колонка була опублікована на другій смузі номера від 9 березня.

Крім Bild, з 70-х років регулярно публікує зображення оголених дівчат і британський таблоїд The ​​Sun, однак вони завжди з'являються на третій сторінці видання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація