Moody's констатує дефолт Греції

Дата публікації
Перегляди
3119
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Moody's констатує дефолт Греції

Афінам не вдалося самотужки розібратися із борговими зобов'язаннями

Умови угоди Греції з кредиторами фінансисти вважають ознакою банкрутства країни, приховати яке можна лише завдяки грошовим вливанням ззовні.

Міжнародна рейтингова агенція Moody's заявила про дефолт Греції за її борговими зобов'язаннями, повідомляє The Wall Street Journal.

Відповідно до заяви Moody's, під визначення дефолту підпадають параметри угоди, яку уряд Греції досяг на цьому тижні з приватними кредиторами.

Афіни не можуть самостійно обслуговувати свої боргові зобов'язання на сотні мільярдів євро. Для цього уряду Греції потрібна допомога ззовні. В кінці лютого Європейський центробанк, Єврокомісія і МВФ заявили про рішення виділити Греції другий пакет фінансової допомоги в € 130 млрд.

Перешкодою до його отримання була необхідність досягнення угоди Афін з приватними інвесторами про необхідність списання значної частини боргів.

Греції в результаті вдалося домогтися згоди достатньої кількості приватних інвесторів на пропоновані урядом умови обміну держоблігацій. "Незгодну" ж меншість в підсумку повинно бути примушено до обміну боргу на тих же умовах, згідно введеної Афінами так званої норми колективної дії.

Вважається, що досягнення урядом Греції домовленості з приватними інвесторами рятує Афіни від неконтрольованого дефолту.

Moody's пояснило, що кредитний рейтинг Греції на даний момент залишиться на рівні "С".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3119
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація