Книжка Папи Римського стала бестселером

Книжка Папи Римського стала бестселером

Папа Римський Бенедикт XVI / Фото: AFP

Більше 1 мільйона копій збірки інтерв'ю з Папою Римським Бенедиктом XVI були продані у світі.

У світі продано більше 1 мільйона копій збірки інтерв'ю з Папою Римським Бенедиктом XVI. Про це написала офіційна газета Ватикану Osservatore Romano.

Перші 50 тисяч копій італійською мовою були продані відразу ж. Ще 100 тисяч примірників другого тиражу замовили ще до того, як вони були надруковані. Крім того, продано 100 тисяч копій книг англійською мовою, 200 тисяч – німецькою і 80 тисяч - виданих французькою. Всього збірка інтерв'ю переведена 18 мовами.

Книга, складена з бесід понтифіка з німецьким журналістом Петером Зеєвальдом, вийшла в листопаді 2010 року. Вона називається "Світло миру" (Light of the World); так в Євангеліє від Іоанна називає себе Ісус.

Зеєвальд розмовляв з Бенедиктом XVI на такі резонансні теми, як целібат і висвячення жінок. Особливої уваги громадськості удостоїлося міркування папи римського про використання презервативів. Як повідомлялося, Бенедикт XVI заявив, що іноді використання засобів контрацепції виправдано.

Бенедикт XVI так чи інакше брав участь у написанні декількох десятків книг. Також він записав музичний альбом з молитвами.

Читайте також:

Папа Римський пообідав з жебраками

Папа Римський помолився про закінчення часу "закривавлених одягів"

Ватикан: презервативи допустимі для чоловіків-повій

Повʼязані теми:

Наступна публікація