Папа Римський помолився про закінчення часу "закривавлених одягів"

Глава католицької церкви у різдвяній проповіді нагадав про необхідність "істинного братерства", що дозволяє людям стати "членами однієї сім'ї ".

 У п 'ятницю, 24 грудня, Папа Римський Бенедикт XVI під час різдвяної меси у соборі Святого Петра у Ватикані закликав людей "до істинного братерства" і помолився про закінчення часу "закривавлених одягів".

"Нехай же нарешті виповниться обіцяне тобою, Господи! Палиця наглядача буде зламана, чоботи, що голосно тупотіли, віддані полум'ю. Нехай закінчиться час одягів, забруднених кров'ю", - сказав Папа Римський, звернувшись до фрагмента 9:4 з книги Ісаї.

Глава католицької церкви у різдвяній проповіді також нагадав про необхідність "істинного братерства", що дозволяє людям стати "членами однієї сім'ї ".

Як повідомляється, 24 грудня 2010 в соборі Святого Петра були прийняті підвищені заходи безпеки, на які було вирішено піти після того, як роком раніше Бенедикта XVI на вході в храм штовхнула 25-річна Сюзанна Майола, що страждала, як з'ясувалося пізніше, психічним захворюванням.

Охоронці вирішили, що це замах, і повалили Папу Римського на землю. Бенедикт XVI не постраждав і зміг продовжити месу, проте один з супроводжували його кардиналів отримав перелом ноги.

Щоб не допустити повторення інциденту прохід, по якому Папа Римський входить до собору, був розширений, а число охоронців, що знаходяться в храмі, збільшено. Про які-небудь події під час різдвяної меси 2010 року, на якій були присутні близько 10 тисяч осіб, не повідомляється.

Нагадаємо, у вересні у Великобританії було заарештовано шість осіб, які планували здійснити теракт під час візиту Бенедикта XVI докраїни.

Опівдні 25 грудня Папа Римський виступить перед присутніми на площі Святого Петра з традиційним різдвяним посланням "Urbi et Orbi" ("Місту і Світу") і привітає католиків усього світу зі святом Різдва Христового.

Читайте також:

Папа Римський не пустив Карлу Бруні в Ватикан

У Ватикані напис російською прийняли за прокляття на адресу Папи

Папа Римський визнав "страхітливі" проблеми католицької церкви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: