Пласідо Домінго визнали "Людиною року"

Пласідо Домінго визнали "Людиною року"

Пласідо Домінго / Фото: AFP

Незабаром іспанському тенору Пласідо Домінго вручать титул "Людина року" від латиноамериканської академії музичних мистецтв і наук.

Латиноамериканська академія музичних мистецтв і наук присудила іспанському тенору Пласідо Домінго титул "Людина року". Почесна премія буде вручена 69-річному співакові на урочистій церемонії в Лас-Вегасі 10 листопада, напередодні роздачі латиноамериканських "Греммі".

Як заявили представники Академії, цією нагородою вони хотіли відзначити професійні та філантропічні досягнення Домінго. Також титулу "Людина року" були удостоєні Глорія Естефан, Хуліо Іглесіас, Рікі Мартін і Карлос Сантана.

Свою кар'єру Пласідо Домінго розпочав у 1968 році в нью-йоркському театрі Метрополітен-опера, де він співав протягом 21 сезону. Після він гастролював по всьому світу в проекті "Три тенори" разом з Лучано Паваротті та Хосе Каррерасом. Домінго також відомий як засновник конкурсу оперних співаків "Operalia". Крім цього тенор організовував благодійні концерти на допомогу постраждалим від землетрусу в Мексиці і урагану "Катріна" в США.

Навесні 2010 року Пласідо Домінго переніс операцію з видалення злоякісної пухлини кишечника, але вже через кілька тижнів повернувся на сцену, виступивши в "Ла Скала".

Читайте також:

Пласідо Домінго прооперували у Нью-Йорку

Пласідо Домінго заспівав для предків індіанців майя

Шакіра отримала медаль від ООН

Повʼязані теми:

Наступна публікація