Акторка, яка грала у фільмі відомого режисера у 1986 році звинуватила його в сексуальних домаганнях.
Британська актриса Шарлотт Люіс, в 1986 році що грала у фільмі Романа Поланскі "Пірати", заявила, що вона піддалася сексуальним домаганням з боку режисера, коли їй було 16 років.
"Він скористався мною і мені доводиться жити з наслідками його поведінки з тих пір, як це відбулося, - повідомила на прес-конференції в Лос-Анджелесі 42-річна британка. – Все, чого я хочу – це справедливість".
Представник поліції Лос-Анджелесу підтвердив, що працівники прокуратури зустрілися і поговорили з Люіс, проте розслідування не розпочато.
За словами актриси, інцидент відбувся через чотири роки після передбачуваних сексуальних відносин режисера з 13-річною моделлю Самантою Геймер, по звинуваченню в яких влади США вимагають його екстрадиції в країну.
Американські адвокати Поланскі утримуються від коментарів з приводу нових звинувачень.
Публічні свідчення Люіс виявляють, що її спокушання відбулося через чотири роки, після того, як режисер втік із США.
Читайте також:
США наполягають на екстрадиції Поланскі