У США судять лікаря Майкла Джексона

У США  судять лікаря Майкла Джексона

Адвокати Мюррея заявили, що Джексон фактично вчинив самогубство

Мюррей продовжив наполягати на своїй невинності.

У Лос-Анджелесі у вівторок, 27 вересня, почався суд над особистим лікарем Майкла Джексона, повідомляє Reuters. Конрада Мюррея звинувачують в неумисному вбивстві співака в червні 2009 року.

На думку звинувачення, життя співака цілком і повністю знаходилася в руках лікаря. Прокурор Дэвид Уолгрен заявив, що Мюррей, зокрема, знав про залежність Джексона від прописаних їм ліків, проте не зробив достатніх заходів для того, щоб допомогти своєму пацієнтові від цієї залежності позбавитися.

На підтвердження своїх слів Уолгрен дав присяжним послухати аудіозапис, зроблений за півтора місяці до смерті Джексона. На плівці звучить, імовірно, голос співака. Невиразним голосом Джексон, що мабуть перебуває під впливом лікарських препаратів, говорить про те, що хоче зробити своє шоу незабутнім. На думку звинувачення, Мюррей просто не міг не знати про те, що співак зловживав прописаними ним препаратами, і, отже, повинен був вже тоді що-небудь зробити.

Крім того, на засіданні судна були показані фотографії мертвого Майкла Джексона, що лежить на лікарняному ліжку, а також фото, на якому співак був зафіксований за день до своєї смерті.

Мюррей, у свою чергу, продовжив наполягати на своїй невинності. Він визнав, що на наполегливе прохання самого Джексона прописав йому сильний анестетик пропофол, щоб допомогти впоратися з хронічним безсонням.

Адвокати Мюррея заявили, що Джексон фактично вчинив самогубство, прийнявши занадто велику дозу препарату. Крім того, захист спростував заяви прокурора про те, що Мюррей нібито не намагався допомогти Джексону позбавитися від залежності від анестетика і не зробив своєму пацієнтові необхідної допомоги, коли той помирав.

На засіданні суду були присутніми батьки Джексона, Джо і Кетрін, його сестри Джанет і Латойя і інші члени сім'ї. Поряд з будівлею суду зібралися прихильники співака, що вимагали судити Мюррея по усій строгості закону, а також ті, хто вимагав виправдати колишнього особистого лікаря Джексона.

Суд, як очікується, продовжиться від чотирьох до шести тижнів. Присяжним належить вислухати свідчення медпрацівників, які перевозили тіло Джексона в лікарню, медичних експертів, хореографа Джексона Кенни Ортеги, що працював над новим шоу співака, і подруг Конрада Мюррея. У тому випадку, якщо лікаря визнають винним, він сяде у в'язницю на строк до чотирьох років.

Тіло 50-річного Джексона було знайдене в його будинку в Лос-Анджелесі 25 червня 2009 року - за три тижні до того, як в Лондоні мала бути презентована нова концертна програма Джексона "This Is It".

Читайте також:

У Великобританії відбудеться концерт пам’яті Джексона

Джанет Джексон заспіває дуетом із Майклом Джексоном

Джексона визнали найвидатнішим музикантом усіх часів

Повʼязані теми:

Наступна публікація