У США вручили кінопремію "Еммі"

Дата публікації
Перегляди
3236
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Нью-Йорку відбулось вручення престижної міжнародної телевізійної премії "Еммі", яка щорічно вручається Міжнародною академією телебачення.

Адір Міллер та Елад Куперман, творці "Світлофора" / Фото: AFP
У понеділок, 22 листопада, в Нью-Йорку були оголошені лауреати престижної міжнародної телевізійної премії "Еммі" (Emmy International Awards), яка щорічно вручається Міжнародною академією телебачення. Як і в минулому році, найбільше нагород відвезли з собою представники британського телебачення. Престижної премії, що є телевізійним аналогом "Оскара", удостоївся ізраїльський комедійний серіал "Світлофор".

Сюжет "Світлофора" побудований на історії дитинства трьох друзів. Компанію герою Міллеру становлять "банальний жонатик" Ліор Кальфон, і переконаний холостяк, якого грає Ніро Леві. Місцем дії стає місто Гіватаїм.

Адір Міллер, який зіграв у серіалі одну з головних ролей, сказав в інтерв'ю, що він піднімався на сцену, тремтячи від страху і хвилювання, і відчував себе при цьому героєм якогось "божевільного кіно".

Нагадаємо, що на міжнародну "Еммі" може бути висунута будь-яка програма або серіал, вироблений і показаний по телебаченню за межами США. Для участі у конкурсі необхідно надіслати у Міжнародну академію телебачення диск з програмою або серіалом, переведеними на англійську мову, і пакет документів, куди входять синопсис, інформація про творців і заповнена анкета учасника.

Отож, нагороду за "Найкращу мистецьку програму" отримала робота "Світ, придатний Йону Б", Румунія. У номінації "Документальна програма" - "Цифрова революція", ВВС. Великобританія. Нагороду за "НайкКращу чоловічу роль" отримав Боб Хоскінс, "Вулиця", Великобританія.

"Найкращою розважальною програмою" стала програма "Первісний розвиток", Великобританія. Нагороду за "НайкКращу жіночу роль" отримала Хелен Бонхем Картер.

У номінації "Молодіжний серіал" переміг "Шон-вівця", Великобританія, а у номінації "Актуальний серіал" - "Пакистанське покоління "Талібан", Великобританія.

"Найкращим документальним фільмомо" стала робота "Мама і пиріг з червоних бобів", Південна Корея. "Теледрамою" - "Вулиця", Великобританія. "Найкращим розважальним шоу" - "CQC", Аргентина. А "Теленовелою" - "Моя любов", Португалія.

Спеціальна нагорода за видатні досягнення на телеекрані отримав Саймон Кауелл, суддя шоу American Idol та головний продюсер Got Talent.

Читайте також:

Зірки телесеріалів отримали нагороди "Еммі"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар

У США вручили премію "Еммі"

У США вручили премію "Еммі"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3236
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація