Warner Brothers більше не зніматиме фільми про Бетмена

Warner Brothers більше не зніматиме фільми про Бетмена

Warner Brothers більше не зніматиме фільми про Бетмена / Фото: kinomania.ru

Режисер Крістофер Нолан приступив до зйомок фільму "Воскресіння Темного лицаря", який стане останнім фільмом про Бетмена.

Комапнія Warner Brothers припиняє цикл фільмів про Бетмена, повідомили у понеділок, 30 травня, в компанії. Режисер Крістофер Нолан приступив до зйомок фільму "Воскресіння Темного лицаря", який стане останнім фільмом про Бетмена (попередніми фільмами були "Бетмен. Початок" і "Темний лицар").

Головну роль - Бетмена - зіграє володар "Оскара" Крістіан Бейл (Боєць). У картині глядач знову побачить Майкла Кейна, Гері Олдмена, Моргана Фрімена. У фільмі також знімуться Енн Хетавей (Диявол носить Prada), Том Харді (Рок-н-рольщик), оскароносна Маріон Котійяр (Життя у рожевому кольорі) і Джозеф Гордон-Левітт (Початок).

Сценарій до фільму "Повернення Темного лицаря" написав Джонатан Нолан по сюжету Крістофера Нолана і Дейвіда Гойєра. Темний лицар створений на основі персонажів графічних романів, опублікованих Ді-сі Комікс, а сам Бетмен вигаданий Бобом Кейном.

Автори стрічки наразі тримають у секреті її сюжет. Відомо лише, що Бетмену доведеться зіштовхнутися з жертвою нового препарату, що дає нелюдську силу.

Зйомки Воскресіння Темного лицаря пройдуть на трьох континентах, знімальними майданчиками стануть американські міста Піттсбург, Нью-Йорк і Лос-Анджелес, а також об'єкти в Індії, Англії і Шотландії. У світовий прокат картина буде випущена кінокомпанією Warner Bros. Pictures у липні 2012 року.

Читайте також:

Warner Bros. випустила трейлер нового "Гаррі Поттера"

Warner Bros. екранізує суміш "Матриці" і "Аватара"

Warner Bros зніме мультфільм про lego-людей

Наступна публікація