Унікальний пам'ятник фразі "Где-где? В Караганде!" простояв лише добу

Унікальний пам'ятник фразі "Где-где? В Караганде!" простояв лише добу

Пам'ятник крилатій фразі "Где-где? В Караганде!" / Фото: tengrinews

Перший у світі пам'ятник крилатому вислову не витримав неабиякої популярності. Полімерні фігури, з яких утворена скульптурна композиція, накренилися і потребують реставрації.

Єдиний у світі пам'ятник крилатій фразі "Где-где? В Караганде!", відкритий минулої суботи, 28 травня, в казахському місті Караганда, вже потребує реставрації. Більшість фігур скульптурної композиції не витримали напливу охочих сфотографуватися з унікальним пам'ятником.

Скульптурна композиція, присвячена знаменитому крилатому вислову, являє собою 3-метровий стовп з вказівками напрямків "Москва", "Астана" і Караганда ". По двох сторонах від стовпа розташувалися фігури двох чоловіків: один,, поруч з валізою, вдивляється в далечінь, уособлюючи собою питання: "Де це я?". Другий, який сидячи розводить руками, наче відповідає: "У Караганді!". За безмовним діалогом спостерігає символ міста - бабак.

Найбільше дісталося фігурам двох чоловіків, які були пошкоджені відразу після відкриття. Бажаючі сфотографуватися забралися на них зверху, в результаті чого фігури накренилися і наразі потребують реставрації.

Повернути відреставрованих чоловіків зі скульпуртної композиції обіцяють через кілька днів.

Додамо, що авторами першого пам'ятника крилатій фразі стали скульптори Марат Мансуров і Вікентій Комков. Він встановлений в Караганді у сквері на проспекті Абдірова. Пам'ятник зареєстрований у книзі рекордів Гіннеса як єдиний у світі, присвячений крилатому вислову.

Читайте також:

У Росії встановлять пам'ятник інопланетянам

У Львові збираються встановити 33-метрову статую Ісуса Христа

У Донецьку обікрали "даїшника, що розкаявся"

Гітарі Курта Кобейна поставили пам'ятник

Повʼязані теми:

Наступна публікація