74-річна бабуся зі США стала найстарішою культуристкою планети

У віці 74 років американка Ернестіна Шепперд продовжує викладати фітнес у спорт-клубі та відбиватися від настирливих чоловіків.

Ернестіна Шепперд / Фото: Washington Post
74-річна Ернестіна Шепперд з американського Балтімора потрапила до Книги рекордів Гіннеса як найстаріша культуристка в світі.

Незважаючи на свій вік, Ернестіна досі викладає фітнес у спортивному клубі та інколи працює моделлю.

Незвичайна бабуся впевнена, що вік – це "просто цифра", а її чоловік Колін Шепперд, з яким вони разом уже 54 роки, зізнається, що йому важко відганяти від своєї дружини "інших чоловіків".

Ернестіна (яка, до речі, має 53-річного сина і 14-річного онука) щодня прокидається о 3 годині ночі, медитує, потім здійснює 10-мильну пробіжку в місцевому парку. Вона їсть тільки звичайний коричневий рис, нежирні курячі грудки і овочі, і тричі на день п'є сирий яєчний білок. Вона виступає проти стероїдів, віддаючи перевагу суворій, але натуральній дієті. Цікаво, що Ернестіна зовсім не їсть солодощів. Більше того, за її словами, їй навіть не хочеться балувати себе цукерками.

До речі, куховарить у родині Шепперд чоловік. Він же і ходить за покупками для того, щоб у дружини було більше часу на тренування.

На двох з дев'яти конкурсах бодібілдингу, в яких Шепперд брала участь, вона перемогла. Утім, вона не завжди була такою спортивною. Ернестіна почала займатися бодібілдингом разом зі своєю старшою сестрою Мілдред, коли їй було уже 56 років.

"Моє тіло було тоді як картопляне пюре", - зізнається вона зараз.

Після раптової смерті сестри від аневризми Ернестіна пообіцяла собі, що здійснить їхню спільну мрію і обов'язково стане культуристкою.

Ернестіна Шепперд розповіла, що її кумиром є Сильвестр Сталлоне. І навіть на мобільному цієї дивовижної бабусі стоїть тема з фільму "Роккі".

Читайте також:

Найстрашніша жінка у світі нарешті потрапила до Книги Гіннеса

Культуристка і "Міс Голий Всесвіт" стала стриптизеркою

До 28 років дівчина була впевнена, що вона - хлопець

42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Повʼязані теми:

Наступна публікація