Відкрито перший сайт знайомств для собак

Відкрито перший сайт знайомств для собак

Собака за комп'ютером

Власники елітних собак у Британії відтепер зможуть підбирати своєму улюбленцю пару через Інтернет.

У Великобританії днями запустили першу соціальну мережу – сайт знайомств для собак. Зрозуміло, він орієнтований на власників дорогих, елітних тварин.

Розробники стверджують, що новий ресурс стане дуже корисним для чотириногих вихованців та їхніх господарів. Зокрема, він допоможе захистити тварин від генетичних захворювань, сприятиме збереженню чистоти порід і надаватиме можливість отримати детальну інформацію про родовід потенційних "наречених" для своїх вихованців.

Крім цього, на сайті можна знайти інформацію про рекомендації заводчиків і розплідників. Користувачі швидко зможуть з'ясувати, які зоомагазини продають потрібний корм в їхньому районі, і де краще всього вигулювати вихованця, а також інші корисні деталі.

Як розповів офіційний представник компанії, заводчики отримають можливість заздалегідь передбачити, наскільки здоровим і життєздатним буде потомство, отримане в результаті в'язки їхнього вихованця з тим чи іншим кандидатом.

Таким чином, можна буде звести до мінімуму ймовірність різних генетичних порушень, які часто виникають у цуценят внаслідок неправильно підібраних породистих батьків.

Як підкреслюють творці сайту, незважаючи на очевидну необхідність подібних послуг, до теперішнього часу нічого подібного не існувало. Вибір же серед тварин, зареєстрованих на сайті, обіцяє бути гранично прозорим.

А от у Німеччині піклуються не тільки про тварин, але і про людей. З деякого часу там для того, щоб вивести свого вихованця на вулицю, господар повинен мати документ, який підтверджує, що він знає, як поводитися з собакою. У народі його вже прозвали "собачі водійські права". Влада змушена була вдатися до такого кроку після того, як собаки кілька разів нападали на перехожих на вулиці та завдавали людям важких травм.

Читайте також:

Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

Створено перший у світі сайт знайомств для некрасивих

Британський собака став жертвою фаст-фуду

Найпотворніший собака Британії знайшов собі господаря. ФОТО

Повʼязані теми:

Наступна публікація