Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

Дата публікації
Перегляди
8923
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Віднесений торнадо пес через 20 днів на зламаних лапах повернувся додому

Пес Мейсон

Пса Мейсона забрав атмосферний вихор, який вирував у штаті Алабама. Собака отримав перелом передніх лап, але приповз додому.

Собака, який зник після потужного торнадо в американському штаті Алабама 27 квітня, через 20 днів зумів повернутися додому, хоча дві його лапи були зламані.

Тер'єр на прізвисько Мейсон переховувався у гаражі свого власника в місті Бірмінгемі, коли атмосферний вихор підхопив пса як пушинку і відніс у невідомому напрямку.

Через три тижні господарі повернулися до руїн свого будинку, уже не сподіваючись побачити улюбленця живим. На їхнє здивування, на ґанку на них чекав Мейсон - він зміг знайти шлях назад додому і в буквальному розумінні приповз туди, тому що під час падіння з висоти забився і отримав переломи передніх лап.

Незважаючи на травми, Мейсон дістався до руїн, на які перетворився будинок його господарів, і залишився там чекати людей.

Коли місцевий ветеринар почув історію Мейсона, то негайно запропонував вилікувати його безкоштовно. Собака уже переніс тригодинну операцію і відчуває себе набагато краще, навіть потроху гуляє.

Читайте також:

Собака, якого врятували через три тижні після землетрусу в Японії, знайшов господаря

Британський собака став жертвою фаст-фуду

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

Одноногий альпініст підкорив Гімалаї

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8923
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація