Найстрашніша жінка у світі нарешті потрапила до Книги Гіннесса

Найстрашніша жінка у світі нарешті потрапила до Книги Гіннесса

Фото: Flickr Photo Sharing

У Великобританії жінка потрапила до Книги рекордів Гіннесса за те, що скорчила найстрашнішу гримасу.

Енн Вудс. Фото whatpoll.com
Найстрашніша жінка у світі нарешті отримала офіційне визнання - 62-річна британка Енн Вудс була включена до Книги рекордів Гіннесса. Для цього їй довелося 27 разів перемогти у щорічному конкурсі на найсмішнішу гримасу, що проводиться в її рідному містечку Егремонта, графство Камбрія, в рамках сільськогосподарської виставки.

"Я ще не вирішила, чи продовжу корчити пики. Можливо, я піду на спочинок. Але не думаю, що мій рекорд вдасться побити", - заявила вона. До Книги рекордів Гіннесса літню пані включили за поданням її дочки Бренди Хоуі. З наступного випуску Книги вона буде фігурувати там нарівні з 11-кратним переможцем конкурсу в чоловічій номінації Томмі Маттінсоном.

Корчити пики Енн почала з 30 років, але не за власним бажанням. Її дочка Бренда розповіла: "Брати Брайан і Роберт відправили туди маму для сміху, вона просто пішла на сцену, зробила це і виграла". Відтоді вона брала участь у змаганнях щорічно, пропустивши лише одне через вагітність.

У 2010 році чергове змагання, яке проходило у вересні, було затьмарене інцидентом: в черговий раз вигравши, Енн, пройшовши за лаштунки, впала без свідомості - їй стало погано. Енн страждає астмою і емфіземою, які, можливо, дали про себе знати, поки наполеглива учасниця вправляла на сцені м'язи обличчя протягом чотирьох хвилин, припустив чоловік.

Для успіху в конкурсі його учасникам зовсім не обов'язково мати страхітливу зовнішність - сама Вудс цілком миловидна для своїх років. Оцінюється вміння скорчити страшну або, як мінімум, дуже незвичайну гримасу. При цьому всі претенденти повинні ще й надягати на голову - як своєрідний обрамлення особи - кінський хомут. Сільськогосподарська виставка проходить у Егремонта з 1267 року, відтоді, як король Генріх III підписав декрет про її проведення. Вважають, що традиція проведення змагань на найстрашнішу пику теж сходить до середньовічних часів.

Читайте також:

Названо людину з найбільшим ротом у світі

Американець виростив гарбуз вагою більше 820 кілограмів

Британський скрипаль встановив рекорд зі швидкості виконання "Польоту джмеля"

123-сантиметровий кіт потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Повʼязані теми:

Наступна публікація