У Британії пройшов чемпіонат світу з гримас: переможниця знепритомніла

Світовий чемпіонат з гримас регулярно проходить в Камбрії. Чоловіки, жінки та діти демонструють публіці свої "найстрашніші" гримаси.

62-річна Енн Вудс, переможниця Всесвітнього чемпіонату з гримас, що пройшов в містечку Егремонт, графстві Камбрія, (Великобританія), опинилася в лікарні відразу після свого тріумфу.

Виступ кожного з учасників змагання тривав всього 4 хвилини. Однак для "спортсмена", який весь цей час напружено "працює" своїм обличчям, це не так уже й мало.

Судячи з усього, Енн Вудс не витримала напруги, що супроводжувала змагання: почувши, що вона стала переможницею, жінка втратила свідомість.

Її виявив Томмі Меттінсон, 12-кратний чемпіон світу з гримас серед чоловіків, занесений до Книги рекордів Гіннеса. Він надав Енн першу допомогу, після чого вона була доставлена до лікарні.

У минулому році Меттінсон не зміг взяти участі у змаганнях і перемога дісталася його основному супернику Гордону Блеклоку. Блеклок зізнався тоді, що чекав цієї перемоги 13 років. Енн Вудс також неодноразово ставала чемпіонкою Егремонта.

Світовий чемпіонат з гримас регулярно проходить в Камбрії. Чоловіки, жінки та діти демонструють публіці свої "найстрашніші" гримаси. Про те, чи змінюють учасники свою "програму" або щорічно повторюють одні й ті ж гримаси, не повідомляється.

Перше змагання з гримас пройшло в Егремонті в 1267 році.

Читайте також:

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Британці поборсалися у м’ясній підливі

У Фінляндії пройшов чемпіонат з перенесення дружин

Повʼязані теми:

Наступна публікація