47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Соня Томас на одному з конкурсів / Фото: AFP

Худенька американка за 12 хвилин з'їла 181 куряче крильце.

Переможницею щорічного чемпіонату з поїдання курячих крилець, що пройшов в Баффало, стала американка Соня Томас. Вага жінки - трохи більше 47 кілограмів при зрості близько 152 сантиметрів.

Соня Томас за 12 хвилин з'їла 181 куряче крильце (близько 2,2 кілограма м'яса). Таким чином, вона обійшла найближчого конкурента на 12 крилець.

Професійний учасник конкурсів з обжерливості Джої Честнат за відведений час з'їв 169 крилець. Відзначається, що він важить понад 104 кілограмів (230 фунтів).

46-річна Соня Томас встановила новий рекорд з поїдання курячих крилець. Примітно, що попередній рекорд, встановлений в 2005 році, також належав їй: тоді вона з'їла 174 порції крилець за 12 хвилин. Крім цього, жінці належать рекорди в області поїдання устриць, чізкейків, гострих перців і зварених яєць.

Організатори конкурсу відзначили, що перевагу Соні Томас забезпечили швидкі рухи рук. Після перемоги на чемпіонаті Соня Томас відвідала змагання з поїдання гострих крилець, де з'їла 20 порцій конкурсної страви.

Читайте також:

Американець прикував дочку-ненажеру до ліжка, щоб змусити її схуднути

М'ясо сприяє швидшій статевій зрілості дівчат

Вчені виявили простий метод схуднути назавжди

Повʼязані теми:

Наступна публікація